P24 Eindhoven Airport Park & Fly

Shuttle parkeren


Beschikbaarheid
Parkeervoorzieningen
Belangrijke informatie
Park & Fly heeft drie parkeerterreinen in Eindhoven, allemaal op loopafstand van Eindhoven Airport. Een van deze terreinen is P24, een beveiligd terrein waar je alleen kunt komen met behulp van kentekenherkenning. Hier kun je zelf je auto parkeren. Het is belangrijk om te weten dat je het terrein slechts eenmaal kunt betreden en verlaten, zowel bij aankomst als bij terugkomst. Je kunt je autosleutels meenemen tijdens je reis. P24 ligt op ongeveer 5 minuten (400 meter) loopafstand van het vliegveld. Een handige tip is om je reisgenoten bij de terminal af te zetten. Er is een Kiss & Ride-strook beschikbaar waar je je passagiers kunt laten uitstappen.
Park & Fly is al 10 jaar een vertrouwde naam als het gaat om parkeren bij het vliegveld. Ruim 420.000 parkeerders gingen je reeds voor. Park & Fly beschikt over meerdere beveiligde parkeertereinen. Allemaal op loopafstand van het vliegveld.
Het P24 parkeerterrein van Park & Fly is volledig verhard, omheind en je kunt er alleen op met een persoonlijke inrijcode bij de slagboom. Er is geen maximale doorrijhoogte, dus geen zorgen als je een hoge auto hebt. De parkeerplekken zijn lekker ruim, 5 bij 2,5 meter, dus genoeg ruimte voor jouw auto. Oh, en als je nog iets nodig hebt voordat je op reis gaat, het hoofdkantoor van Park & Fly is op Luchthavenweg 67. Daar kun je gebruik maken van wifi, koffie- en theefaciliteiten, vergaderruimtes en zelfs print- en kopieerfaciliteiten.
Beoordelingen en recensies
Auto op buitenterrein geparkeerd, geen personeel aanwezig en ook geen busje voor vervoer. Dit was op Eindhoven geen probleem voor ons, lopen naar de terminal is ongeveer 10 minuten lopen
Wery well
Zowel bij aankomst als bij vertrek werd kenteken niet herkent. Dus dan moet je gaan bellen. Dat is niet prettig als je snachts om 4 uur voor de poort staat.
Prima voor elkaar
Super parking! Zou het iedereen aanbevelen!
Bij het uitrijden (22:30) ging de slagboom niet automatisch omhoog. Andere auto's die op dat moment vertrokken hadden dit probleem niet en konden, zoals je verwacht het terrein verlaten. Na meerder pogingen bij de ingang terrein verlaten, omdat daar paaltjes ontbreken.












