PMS Park & Fly Hamburg

Belangrijke informatie
PMS Park & Fly Hamburg biedt u een betrouwbare shuttle- en valet-service Hamburg. Alle voertuigen staan in een parkeergarage / ondergrondse parkeergarage en de sleutels kunnen worden opgeborgen in een kluis. PMS Park & Fly Hamburg is geopend van 03:30 tot 00:30 uur. Met de shuttle-service parkeert u in de parkeergarage op Überseering 3 en met de parkeerservice parkeert u uw auto in de ondergrondse parkeergarage aan de Langenhorner Chaussee 92-94.
Shuttleservice
U parkeert uw auto in de parkeergarage PMS Park & Fly en laat uw autosleutels achter bij de valet-service. Op uw terugreis haalt de shuttlebus u op van de luchthaven.
Bel PMS Hamburg 30 minuten voor aankomst om uw aankomst te bevestigen. Een medewerker wacht dan op u bij de parkeergarage.
Valet-service
Met de valet-service geeft u uw auto direct af op de luchthaven van Hamburg. Een chauffeur van PMS Park & Fly staat klaar om de auto over te nemen en voor u te parkeren. Na uw reis wordt uw auto teruggebracht naar de luchthaven.
Houd er rekening mee dat deze parkeerplaats en luchthaven zich in een milieuzone bevinden en dat een milieusticker vereist is.
PMS Park & Fly Hamburg biedt u een betrouwbare shuttle- en valet-service Hamburg. Alle voertuigen bevinden zich in een parkeergarage / ondergrondse parkeergarage en de sleutels worden in een kluis bewaard. PMS Park & Fly Hamburg is geopend van 03:30 tot 00:30 uur.
De maximale autogrootte voor inpandige parkeerplaatsen is: hoogte tot 2,00 m en lengte tot 5,00 m. Aankomst tussen 3.30 uur en middernacht mogelijk. De parkeeraanbieder helpt u bij het inladen van uw bagage en als de accu leeg is. Toiletten zijn beschikbaar.Hat alles wunderbar geklappt. Ich war sehr z
...Lees meerDet hele foregik nemt og helt uden problemer.
Super preisleistungs Verhältnisse