Schiphol Airport

Xclusive Parking

8,8
415 beoordelingen
Xclusive Parking Logo
allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
vehicleInspection
Voertuiginspectie
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
Bekijk alles

Shuttle parkeren

P
Locatie parkeerterrein: Kruisweg 365, 1437 CG Rozenburg
Adres luchthaven: Vertrekpassage, 1118 AV Schiphol
1/5
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Datum van
di 13 okt
Datum tot
di 20 okt

Parkeervoorzieningen

pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
waitingRoom
Wachtruimte
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Het terrein van Xclusive Parking is omheind, verlicht en er is altijd iemand aanwezig. U hoeft zich tijdens uw reis dus geen zorgen te maken over uw auto.


Let op dat u zelf verantwoordelijk bent voor het maken van foto’s van uw voertuig bij de vertrekhallen op Schiphol Airport. Daarnaast moet u bij de overdracht van uw voertuig het vrijgaveformulier of de mobiele applicatie van de chauffeur ondertekenen.

Parkeren bij Xclusive Parking, hoe werkt het?


Shuttleservice
Rij op de heenweg naar de locatie van Xclusive Parking. Bel 30 minuten van tevoren om uw aankomst te bevestigen.
Xclusive Parking maakt gebruik van een automatisch telefoonsysteem. Bel hetzelfde nummer als vermeld in de reservering. Na het bellen wordt u automatisch op de shuttlelijst geplaatst.
Zodra u aankomt, kunt u uw auto parkeren op het terrein van Xclusive Parking. De shuttlebus die u naar de vertrekhal van Schiphol brengt rijdt elke 30 minuten.

Bij terugkomst op Schiphol vragen wij klanten de borden “Pick-up Point” vanuit de aankomsthal te volgen.

Looproute:

1. Verlaat de aankomsthal.

2. Volg de borden “Pick-up Point”.

3. Loop richting de Koepelstraat.

4. De chauffeur haalt u op bij sectie F, tussen F9 en F15.

Belangrijk:

- Zorg dat uw telefoon bereikbaar is na de landing.

- Bel het nummer dat in de boeking staat!


Valetservice
Als u kiest voor de valetservice van Xclusive Parking, wordt u op de dag van uw reis direct naar de vertrekhal van Schiphol gebracht. Bel Xclusive Parking 30 minuten van tevoren om uw aankomst te bevestigen (let op: bel hetzelfde nummer als vermeld in uw reservering).
Bij de vertrekhal geeft u uw auto af aan de chauffeur van Xclusive Parking. De chauffeur brengt uw auto vervolgens naar het afgesloten terrein van Xclusive Parking en parkeert deze daar voor u. Ondertussen kunt u inchecken voor uw vlucht.
Zodra u terugkeert van uw reis, belt u zodra u al uw bagage heeft. De chauffeur van Xclusive Parking overhandigt uw auto opnieuw bij de vertrekhal. Na het ophalen van uw voertuig kunt u uw terugreis vervolgen.

Belangrijk: klanten die de parkeerservice hebben geboekt, moeten zich naar vertrekhal 3, deur C begeven.



Bent u opzoek naar een parkeerplek voor uw vakantie of reis? Bij Xclusive Parking kunt u kiezen uit een shuttle service en Xclusive Parkings luxe valet service. Welke optie u ook kiest, uw auto staat veilig geparkeerd.



Het terrein van Xclusive Parking is voorzien van wachtruimte. Xclusive Parkings gratis shuttle bus rijdt om de 30 minuten naar Schiphol.

Lees meer

Beoordelingen en recensies

HELMA
10
Geparkeerd van 27-09-2026 tot 03-10-2026

Zeer goed

Valet buiten
5 oktober 2026
Anoniem
4
Geparkeerd van 24-09-2026 tot 04-10-2026

We reserveerden bij Xclusive parking en ineens een paar dagen voor vertrek krijgen we een berichtje dat het vol is en we naar een andere parkeerplaats moeten. In principe niet erg maar dan moet dat onderling wel gecommuniceerd worden en dat zij capaciteit hebben om ons ook weer fatsoenlijk op te halen van schiphol. Dit was namelijk ontzettend slecht en duurde heel lang.

Shuttle buiten
5 oktober 2026
Ineke Verduin
8
Geparkeerd van 26-09-2026 tot 04-10-2026

Vriendelijke chauffeurs. Dicht bij Schiphol. 24 uur open

Shuttle buiten
5 oktober 2026
Richard Dierdorp
6
Geparkeerd van 25-09-2026 tot 03-10-2026

Nooit meer Volgende keer weer easypark Noiit problemen

Shuttle buiten
5 oktober 2026
Anonym
10
Geparkeerd van 25-09-2026 tot 02-10-2026

Es war alles gut, es gibt nichts zu bemängeln

Shuttle buiten
4 oktober 2026
Edwin de Vries
10
Geparkeerd van 25-09-2026 tot 02-10-2026

Top geregeld. Zeker met het bellen. Ik weet alleen niet of het terrein ook afgesloten wordt zodat onbevoegden er op kunnen.

Shuttle buiten
3 oktober 2026
Contact details
info@xclusiveparking.nl
+31 202065180
KVK-nummer: NL868980419B01