Schiphol Airport

Airport Indoor Parking

9,4
4.741 beoordelingen
Airport Indoor Parking Logo
allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
vehicleInspection
Voertuiginspectie
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
Bekijk alles
Airport Indoor Parking

Shuttle parkeren

14 minvanaf de luchthaven

P
Locatie parkeerterrein: Veenderveld 10, 2371 TV Roelofarendsveen
Adres luchthaven: Vertrekpassage, 1118 AV Schiphol
1/10
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Shuttle parkeren
  • Gratis shuttle tot 2 personen

    Afstand: 14 min-
    Meeste mensen wachten 5 min.
  • Covered

    Overdekte parkeergarage

    Geen maximale hoogte
  • Sleutels afgeven

Prijs voor 0 dagen€75,00

Parkeervoorzieningen

pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
noEvCharge
Geen EV-oplaadpunt
waitingRoom
Wachtruimte
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
covered-garage-parking
Overdekte parkeergarageGeen maximale hoogte
Bekijk alles
Goed om te weten
Verplichte toeslagen
Toeslag voor extra persoon in de shuttle
  • Je boeking is inclusief gratis shuttle vervoer voor 2 personen. Voor extra passagiers wordt € 7,50 per persoon gerekend.

Belangrijke informatie

Bij Airport Indoor Parking parkeer je jouw auto in een luxe parkeergarage aan de A4. De overdracht van jouw auto, het uitpakken van jouw koffers en het instappen in de shuttlebus gebeurt allemaal binnen. Je hoeft dus niet bang te zijn voor wind en regen.

Wil je iets minder betalen maar toch gebruikmaken van de geweldige service van Airport Indoor Parking, boek dan een plek bij onze rooftop parking. Je krijgt dezelfde service en voorwaarden die je van ons gewend bent, met als enig verschil dat de auto binnen ons pand in de buitenlucht op het parkeerdek wordt geparkeerd.

Shuttle service
Als je eenmaal bent aangekomen bij Airport Indoor Parking, kun je de garage binnenrijden. Hier zal jouw auto gefotografeerd worden in de videostraat. Deze straat is voorzien van camera's aan alle kanten, en de foto's worden gemaakt om misverstanden over schade te voorkomen. Nadat een medewerker van Airport Indoor Parking je heeft geholpen met het uit- en inladen van jouw bagage en je bent ingecheckt bij de balie, kun je gebruikmaken van de vele services en faciliteiten van Airport Indoor Parking. Dit omvat een comfortabele wachtruimte, koffie van Starbucks en toiletten. Bij vertrek richting Schiphol Airport kun je instappen in de shuttlebus, die je binnen 11 minuten naar het vliegveld brengt.

Shuttle voor 2 personen is inbegrepen.
Voor elke extra persoon wordt €7,50 in rekening gebracht.



Veilig en overdekt parkeren met shuttleservice op slechts 11 minuten van Schiphol.

Wanneer je parkeert bij Airport Indoor Parking, parkeert jouw auto veilig en droog! De luxe parkeergarage van Airport Indoor Parking is 24/7 geopend en voorzien van veel verschillende services. Een medewerker van Airport Indoor Parking helpt je met jouw bagage, je kunt in de shuttlebus stappen terwijl jouw auto voor jou wordt geparkeerd. Zo ga je met een goed gevoel op reis.


Wil je iets minder betalen maar toch gebruikmaken van de geweldige service van Airport Indoor Parking, boek dan een plek bij onze rooftop parking. Je krijgt dezelfde service en voorwaarden die je van ons gewend bent met als enig verschil dat de auto binnen ons pand in de buitenlucht op het parkeerdek wordt geparkeerd.



Het personeel van Airport Indoor Parking helpt je bij jouw bagage. Daarnaast kun je gebruikmaken van de parking lounge, voorzien van een Starbucks koffiehoek, waar je heerlijk tot rust kunt komen voor jouw reis. Ook is de garage voorzien van een toilet. Voor de shuttlebus kun je, indien gewenst, een gratis kinderzitje boeken. Je kunt dan het kinderzitje uit jouw auto gebruiken in de shuttlebus. En als je een elektrische auto hebt, kun je deze bij Airport Indoor Parking opladen!



Aankomst
Op de dag van jouw vlucht rijd je naar Airport Indoor Parking. Je rijdt de garage in en jouw auto wordt eerst gefotografeerd in de videostraat. Vervolgens ga je naar de hal waar jouw bagage naar de shuttlebus wordt gebracht. Daarna kun je inchecken en gebruikmaken van de faciliteiten van Airport Indoor Parking. Ondertussen zal een medewerker van Airport Indoor Parking voorzichtig jouw auto voor je parkeren. Ten slotte wordt jouw sleutel bewaard in de geavanceerde sleutelkluis. Dit alles terwijl je onderweg bent naar Schiphol!

Terugreis
Wanneer u terug bent van uw reis, kunt u op het moment dat u uw bagage ontvangen heeft Airport Indoor Parking bellen. De chauffeur haalt je op het aankomstniveau op, direct naast de luchthaventoren aan de Koepelstraat tussen F6-F9 en naar de parkeergarage rijden. Uw auto zal hier voor u klaar staan. U kunt zo instappen en uw reis vervolgen!

Lees meer
  • Gratis shuttle tot 2 personen

    Afstand: 14 min-
    Meeste mensen wachten 5 min.
  • Covered

    Overdekte parkeergarage

    Geen maximale hoogte
  • Sleutels afgeven

Prijs voor 0 dagen€75,00

Beoordelingen en recensies

Anoniem
8
Geparkeerd van 12-06-2026 tot 15-06-2026

Goede snelle service

Shuttle overdekt
16 juni 2026
Brian
10
Geparkeerd van 31-05-2026 tot 14-06-2026

Prima op tijd opgehaald. Auto stond keurig klaar.

Shuttle overdekt
15 juni 2026
Raymon Zuiderhoek
10
Geparkeerd van 12-06-2026 tot 14-06-2026

Na veel verschillende organisaties te hebben uitgeprobeerd was dit wel de beste. Goede service en duidelijk.

Shuttle overdekt
15 juni 2026
peter wennekes
8
Geparkeerd van 05-06-2026 tot 13-06-2026

In het algemeen goed, maar onderstaande 2 dingen verbeteren.

Shuttle overdekt
14 juni 2026
Leen Nijskens
10
Geparkeerd van 05-06-2026 tot 13-06-2026

Super handig ! Niet lang moeten wachten om ons terug op te halen aan luchthaven .

Shuttle overdekt
14 juni 2026
Patrick Beckers
10
Geparkeerd van 31-05-2026 tot 12-06-2026

Veilige plek om de auto te parkeren tijdens de vakantie.

Shuttle overdekt
14 juni 2026
Contact details
reservierung@driveandpark.de
+31 850516600
KVK-nummer: NL862956262B01