Schiphol Airport

Airport Indoor Parking

9,4
4.902 beoordelingen
Airport Indoor Parking Logo
allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
vehicleInspection
Voertuiginspectie
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
Bekijk alles

Shuttle parkeren

14 minvanaf de luchthaven

P
Locatie parkeerterrein: Veenderveld 10, 2371 TV Roelofarendsveen
Adres luchthaven: Vertrekpassage, 1118 AV Schiphol
1/10
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Inlevertijd
Landingstijd
Shuttle parkeren
9,4
4.540 beoordelingen
  • Gratis shuttle voor de eerste 4 passagiers
    Afstand: 14 min-
    Gemiddelde wachttijd: 5 min
  • Overdekt
    Maximale hoogte 2.1 m.
  • Sleutels afgeven
€67,00

Parkeervoorzieningen

pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
noEvCharge
Geen EV-oplaadpunt
waitingRoom
Wachtruimte
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
covered
OverdektMaximale hoogte 2.1 m.
Bekijk alles
Goed om te weten
Verplichte toeslagen
Toeslag voor extra persoon in de shuttle
  • Je boeking is inclusief gratis shuttle vervoer voor 4 personen. Voor extra passagiers wordt €7,50 per persoon gerekend.

Belangrijke informatie

Bij Airport Indoor Parking parkeer je jouw auto in een luxe parkeergarage aan de A4. De overdracht van jouw auto, het uitpakken van jouw koffers en het instappen in de shuttlebus gebeurt allemaal binnen. Je hoeft dus niet bang te zijn voor wind en regen.

Shuttle service
Als je eenmaal bent aangekomen bij Airport Indoor Parking, kun je de garage binnenrijden. Hier zal jouw auto gefotografeerd worden in de videostraat. Deze straat is voorzien van camera's aan alle kanten, en de foto's worden gemaakt om misverstanden over schade te voorkomen. Nadat een medewerker van Airport Indoor Parking je heeft geholpen met het uit- en inladen van jouw bagage en je bent ingecheckt bij de balie, kun je gebruikmaken van de vele services en faciliteiten van Airport Indoor Parking. Dit omvat een comfortabele wachtruimte, koffie van Starbucks en toiletten. Bij vertrek richting Schiphol Airport kun je instappen in de shuttlebus, die je binnen 11 minuten naar het vliegveld brengt.

Shuttle voor 2 personen is inbegrepen.
Voor elke extra persoon wordt €7,50 in rekening gebracht.

Houd er rekening mee dat de maximale voertuighoogte op de parkeerplaats 2,10 meter bedraagt.



Veilig en overdekt parkeren met shuttleservice op slechts 11 minuten van Schiphol.

Wanneer je parkeert bij Airport Indoor Parking, parkeert jouw auto veilig en droog! De luxe parkeergarage van Airport Indoor Parking is 24/7 geopend en voorzien van veel verschillende services. Een medewerker van Airport Indoor Parking helpt je met jouw bagage, je kunt in de shuttlebus stappen terwijl jouw auto voor jou wordt geparkeerd. Zo ga je met een goed gevoel op reis.




Het personeel van Airport Indoor Parking helpt je bij jouw bagage. Daarnaast kun je gebruikmaken van de parking lounge, voorzien van een Starbucks koffiehoek, waar je heerlijk tot rust kunt komen voor jouw reis. Ook is de garage voorzien van een toilet. Voor de shuttlebus kun je, indien gewenst, een gratis kinderzitje boeken. Je kunt dan het kinderzitje uit jouw auto gebruiken in de shuttlebus. En als je een elektrische auto hebt, kun je deze bij Airport Indoor Parking opladen!

Lees meer
  • Gratis shuttle voor de eerste 4 passagiers
    Afstand: 14 min-
    Gemiddelde wachttijd: 5 min
  • Overdekt
    Maximale hoogte 2.1 m.
  • Sleutels afgeven
€67,00

Beoordelingen en recensies

Mehmet erciyas
10
Geparkeerd van 16-10-2026 tot 21-10-2026

Goed

Shuttle overdekt
22 oktober 2026
Anoniem
2
Geparkeerd van 13-10-2026 tot 15-10-2026

In het verleden was de service hier echt wel veel beter. Nu grote puinhoop. Wellicht kunnen ze de drukte niet aan. Laten je gerust een uur staan te wachten op Schiphol. Met mobiel bezig (de dame) achter het stuur, geen excuses. Jammer!

Shuttle overdekt
22 oktober 2026
Patricia Anastácio
10
Geparkeerd van 09-10-2026 tot 17-10-2026

Super ervaring mee gehad,zeker een aanrader. Alles is soepel verlopen vanaf de reservering tot aan het ophalen van de auto bij terugweg. Dank jullie wel voor jullie fijne service!

Shuttle overdekt
21 oktober 2026
Cor
8
Geparkeerd van 12-10-2026 tot 19-10-2026

Prima bevallen, zou ik de volgende keer weer boeken

Shuttle overdekt
20 oktober 2026
Eduard Hermanus Eddy Exmann
10
Geparkeerd van 15-10-2026 tot 19-10-2026

Bij transport van Parkeren naar Luchthaven (Schiphol) zou afzetten bij vertrekhal op prijs gesteld worden.

Shuttle overdekt
20 oktober 2026
Anoniem
8
Geparkeerd van 13-10-2026 tot 19-10-2026

Prima, we moesten wel wat langer, voordat we naar Schiphol werden gebracht

Shuttle overdekt
20 oktober 2026
Contact details
reservierung@driveandpark.de
+31 850516600
KVK-nummer: NL862956262B01