ParkBee Steigenberger Hotel Schiphol

Shuttle parkeren
—8 minvanaf de luchthaven

Beschikbaarheid
- Gratis shuttlebusAfstand: 8 min-Gemiddelde wachttijd: 5 min
- OverdektGeen maximale hoogte
- Sleutels meenemen
Parkeervoorzieningen
Belangrijke informatie
Hoe werkt het parkeren bij het Steigenberger Hotel?
Heenreis
Op de dag van uw reis, rijdt u naar het Steigenberger Hotel. U kunt uw auto parkeren in de garage, de slagboom zal open gaan met behulp van uw kenteken. Lukt dit niet, gebruik dan de code in uw bevestigingsmail. U kunt uw auto parkeren en gebruik maken van de shuttle bus van het hotel. De shuttle bus rijdt om het half uur op het hele uur tussen 06:00 en 23:30 (08:00, 08:30, 09:00, etc.) en zal u afzetten bij bushalte A9 op Schiphol.
Terugreis
Eenmaal terug van uw reis, loopt u weer naar bushalte A9. De shuttle bus rijdt wederom om het half uur. Voor de terugweg rijden de shuttle bussen tussen 06:15 en 23:45 (08:15, 08:45, 09:15, etc.).
Met behulp van ParkBee kunt u dichtbij Schiphol Airport parkeren. Bij het Steigenberger hotel staat uw auto veilig in de garage geparkeerd.
Beoordelingen en recensies
Mijn ervaring is goed moest bij aankomst wel zoeken waar de ingang van de garage was. Maar bij navraag bij de receptie werd mij vriendelijk verteld waar ik moest zijn.
Ideaal, prima locatie in overdekte parkeergarage onder het Steigenberger hotel inclusief shuttletransfer van het hotel naar Schiphol en bij terugkomst van Schiphol naar het hotel, de shuttletransfer rijdt iedere 15-30 minuten.
Goed
Alles hat einwandfrei geklappt.
Perfect!
Het uitrijden gaat dmv een kaartje, bij de receptie te verkrijgen, dit kom ik niet tegen in de uitrij instructie.











