Schiphol Airport

Q-Park Park+Fly Amstelveen (No Shuttle - Free Bus Connection)

8,6
1.385 beoordelingen
Q-Park Park+Fly Amstelveen (No Shuttle - Free Bus Connection) Logo
allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
fenced
Omheind
pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
Bekijk alles

Shuttle parkeren

P
Locatie parkeerterrein: Buitenplein 101, 1181ZE Amstelveen
Adres luchthaven: Vertrekpassage, 1118 AV Schiphol
1/7
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Datum van
ma 28 sep
Datum tot
ma 05 okt

Parkeervoorzieningen

allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
fenced
Omheind
pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Q-Park heeft twee locaties waar je gebruik kunt maken van de 'Park+Fly' service, waarvan Q-Park Buitenplein er één is. De parkeergarage is goed beveiligd en maakt gebruik van kentekenherkenning, zodat je gemakkelijk de garage kunt binnenrijden zonder je reservering te tonen.

Als de parkeergarage druk is dan kan het zijn dat u op het dak parkeert. Dit is niet overdekt.

Let op: Als de parkeergarage druk is, je mogelijk op het dak kunt parkeren, wat niet overdekt is.

Nadat je je auto hebt geparkeerd, kun je gebruikmaken van twee busverbindingen: de Connexxion lijnbus 300 en de N30 nachtbus. Deze busritten zijn gratis wanneer je je auto parkeert bij Q-Park Buitenplein. Je kunt inchecken door de QR-code te scannen die je ontvangt bij je reservering.

Let op: de parkeergarage heeft een maximale doorrijhoogte van 2.10 meter.

Q-Park rekent 20 euro voor elke extra dag parkeren in het geval van een latere terugkomst.



Ga je vliegen vanaf Schiphol? Reserveer dan je parkeerplek online bij Park+Fly van Q-Park. Parkeren kan al vanaf 4,20 euro per dag en je krijgt gratis busvervoer van en naar het vliegveld. Zo begin je je reis op een goede manier! Parkeer je auto in de overdekte parkeergarage Q-Park Buitenplein in Amstelveen. Vanaf daar is het ongeveer 15 minuten met de bus naar de vertrekhal van Schiphol.

Let op!

De parkeergarage van Q-Park heeft geen eigen shuttle, maar je kunt gratis gebruikmaken van de Connexxion lijnbus 300. Deze bus rijdt tot wel 10 keer per uur, van 05:12 uur tot 00:46 uur, van en naar het vliegveld. Vanaf de parkeergarage is het slechts 5 minuten lopen (500m) naar de bushalte 'Amstelveen Busstation'. De bus brengt je in ongeveer 15 minuten naar het vliegveld en stopt bij de ingang van de vertrekhal. 's Nachts kun je gratis gebruikmaken van de nachtbus N30. Deze bus rijdt 1 keer per uur, van 01:12 uur tot 04:42 uur.



Q-Park Buitenplein in Amstelveen is een veilige parkeergarage met geavanceerde kentekenherkenning, waardoor je jouw reservering niet hoeft te tonen. De garage is uitgerust met camerabeveiliging voor extra veiligheid. Bovendien biedt Q-Park Buitenplein parkeerplaatsen voor mindervalide gasten en de mogelijkheid om uw elektrische auto op te laden.

Lees meer

Beoordelingen en recensies

Anoniem
8
Geparkeerd van 06-09-2026 tot 19-09-2026

Goed.

Shuttle overdekt
20 september 2026
Marcel Dubois
10
Geparkeerd van 01-09-2026 tot 17-09-2026

Prima en betaalbare parkeerplaats om auto 17 dagen te parkeren tijdens vakantie. Met veel bagage is het wat ver lopen naar busstation Amstelveen om de shuttlebus te nemen. Verbinding met Schiphol is prima. Reisduur 15-20 minuten. Informatie van Parkos bij vertrek en terugkomst is prima en op tijd.

Shuttle overdekt
18 september 2026
Anoniem
8
Geparkeerd van 05-09-2026 tot 15-09-2026

mooie ruime parkeergarage

Shuttle overdekt
16 september 2026
Roland Cools
10
Geparkeerd van 04-09-2026 tot 14-09-2026

Prima ervaring al jaren. Enige min puntje is de QR code in de mail om de parkeergarage te betreden. Zodra ik op mijn iphone de QR code toon wordt mijn apple pay kaart geactiveerd. Dit zou ik graag anders zijn. Verder is alles prima geregeld.

Shuttle overdekt
15 september 2026
Geert-Jan van den Heuvel
8
Geparkeerd van 24-08-2026 tot 09-09-2026

Inrijden en uitrijden met kenteken herkenning zeer goed. Helaas werkte QR code voor bus niet, voor heen- en terugweg. Verder geen contact met medewerkers gehad.

Shuttle overdekt
10 september 2026
Anoniem
6
Geparkeerd van 25-08-2026 tot 08-09-2026

Er is slecht aangegeven hoe je het beste bij het busstation komt. Daarnaast konden we op de terugweg de parkeergarage niet in zonder kaartje (die we niet hebben gekregen). Handig om hier beter over te informeren. De code voor de bus werkte ook niet. Verder een fijne overdekte plek, maar niet voor herhaling vatbaar.

Shuttle overdekt
9 september 2026
Contact details
klantenservice@q-park.nl
-
KVK-nummer: NL806946855B01