Parkfuchs24 Frankfurt (Neu-Isenburg Autokino)

9,5
1.473 beoordelingen
Parkfuchs24 Frankfurt (Neu-Isenburg Autokino) Logo
Parkfuchs24 Frankfurt (Neu-Isenburg Autokino)

Shuttle parkeren | Buiten

P
Locatie parkeerterrein: Autokino Gravenbruch, 63263 Neu-Isenburg
Adres luchthaven: Hugo Eckner Ring, 60549 Frankfurt
1/4
Gallery Image
Gallery Image
Galerij bekijken

Selecteer datum

06 mei 12:00  —  06 mei 12:00

Bewerk
Parkeervoorzieningen
allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
vehicleInspection
Voertuiginspectie
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Met Parkfuchs 24 kiest u voor een veilige en goed gewaardeerde parkeeraanbieder. De parkeerplaats is omheind en beveiligd met camera's, zodat uw voertuig altijd veilig op de beveiligde parkeerplaats staat. Bovendien is de dienst 24/7 beschikbaar

Shuttle-Service

De meest voorkomende optie is de shuttledienst. U rijdt direct naar de parkeerplaats Parkfuchs 24 en een shuttlebus brengt u naar de luchthaven van Frankfurt. En uw terugreis is net zo gemakkelijk. U informeert de aanbieder van de shuttlebus over uw aankomst op de luchthaven. Zij zullen opnieuw alle nodige regelingen treffen, zoals het ter beschikking stellen van kinderzitjes voor een aangename transfer van de luchthaven naar de gepaste parking. Aan het einde vindt de overdracht van uw auto plaats.


Tijdens het hoogseizoen kan het nodig zijn de sleutels af te geven. Bij de overhandiging van de sleutels wordt het voertuig gefotografeerd, wordt de kilometerstand gedocumenteerd en wordt het voertuig verzekerd via Parkfuchs24. Het voertuig staat geparkeerd op het terrein van Parkfuchs24!


Parkfuchs 24 is een betrouwbare parkeeraanbieder in de buurt van de luchthaven van Frankfurt. Hier heeft u de mogelijkheid om een uitstekende shuttleservice te boeken, zodat u zonder het vervelende zoeken naar een parkeerplaats kunt gaan. Uw voertuig wordt geparkeerd op een met camera's beveiligde parkeerplaats en u krijgt 24 uur per dag en 7 dagen per week een service aangeboden.

Lees meer
Beoordelingen en recensies
Simone Pöschl
10
Geparkeerd van 15-04-2025 tot 01-05-2025

Freundliche Mitarbeiter kann ich nur empfeh

...Lees meer
Shuttle buiten
2 mei 2025
Vekash Ramdin
10
Geparkeerd van 16-04-2025 tot 30-04-2025

Al bij de aankomst een veilig gevoel gehad. H

...Lees meer
Shuttle buiten
2 mei 2025
Torsten Geißler
10
Geparkeerd van 20-04-2025 tot 30-04-2025

Alles bestens

Shuttle buiten
1 mei 2025