Parklücke24


Valet parkeren
—

Beschikbaarheid
- Valet parkeren - U rijdt rechtstreeks naar de vertrekhalRijd rechtstreeks naar de luchthaven; een medewerker haalt uw auto op en parkeert deze veilig voor u. Bij uw terugkomst staat de chauffeur met uw auto buiten de terminal op u te wachten.
Niet overdekt
Sleutels afgeven
Parkeervoorzieningen
- Aankomst van 22:00 - 07:00 is € 80,00
- Vertrek van 22:00 - 07:00 is € 80,00
- Toeslag voor grotere voertuigen € 30,00
Belangrijke informatie
Parklücke24 is een valetbedrijf voor Frankfurt Airport gevestigd in Rüsselsheim am Main. Parklücke24 zorgt voor zijn klanten en probeert hun vakantie of andere reizen zo gemakkelijk mogelijk te maken
.Wanneer je voor Parklücke24 kiest, kun je er zeker van zijn dat je volgende reis ontspannen kan beginnen, omdat de vervelende zoektocht naar een parkeerplaats eindelijk voorbij is. Bovendien staat je voertuig veilig op de gratis parkeerplaats.
Uw auto is in goede handen bij deze parkeeraanbieder! Parkeren op Frankfurt Airport met videobewaking is niet alleen makkelijk, maar ook echt cool! Dankzij de lage tarieven, handige diensten en talloze andere voordelen kun je ontspannen aan je reis beginnen met Parklücke24.
De parkeeraanbieder berekent tussen 22.00 uur en 06.00 uur een nachttoeslag van € 80,-. Gelieve dit online bij te boeken als extra product of ter plaatse te betalen.
Andere diensten aangeboden door Parklücke24:
Autovoorbereiding binnen 125€, handwas buiten 100€, of als pakket binnen en buiten 180€ (dat zijn de prijzen voor normale auto's. SUV's en bestelwagens zijn 30€ duurder met de binnenreiniging of met het pakket erbij is geen toeslag voor de buitenwas.
Brandstofservice is 20€ voor de service plus het bedrag dat de klant wil tanken. Het opladen van elektrische auto's kost 50€
Voor te grote voertuigen brengt de parkeeraanbieder een toeslag in rekening. Dit geldt vanaf Mercedes V Klasse en VW T5/T6 etc.
Beoordelingen en recensies
Super einfach und zuverlässig
Sehr gut, komfortabel und pünktlich- gerne wieder.
Empfehle ich garantiert weiter keine 10 Minuten
Einfach super und herrlich bequem
Es hat alles sehr gut funktioniert. Bei der Abgabe hat der Fahrer uns bereits empfangen. Die Übergabe war zügig erledigt. Bei der Übernahme war der Fahrer nach der vorgegebenen Info nach Landung und Gepäckempfang nach wenigen Minuten da und wir konnten das Fahrzeug zügig übernehmen. Top
Wir waren sehr zufrieden alles hat bestens geklappt












