Easy Park HZ

9,9
853 beoordelingen
Easy Park HZ Logo
Parkeervoorzieningen
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
covered
Overdekt
parkingGarage
Parkeergarage
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Easy Park HZ is een betrouwbare nieuwe partner in Frankfurt in de valet service. U kunt uw auto daar zeven dagen per week parkeren. Indien u ervoor kiest om in de parkeerhal te parkeren, dient u er rekening mee te houden dat uw voertuig de maximale hoogte van 2,10 meter niet mag overschrijden.

Let op: de ondergrondse parkeergarage ligt op ongeveer 16 km van de luchthaven.

Hoe werkt valet parking?

Aankomst
Neem op de dag van uw vertrek 30 minuten voor uw aankomst contact op met Easy Park HZ in de vertrekterminal van de luchthaven. Een van de medewerkers haalt uw auto op en na een korte externe voertuigcontrole krijgt u een overdrachtsprotocol. De werknemer zal uw auto dan naar de parkeerplaats rijden. Uw voertuig is uiteraard verzekerd zolang het op de parkeerplaats staat. Tijdens uw afwezigheid worden uw autosleutels veilig opgeborgen in de bedrijfskluis. De parkeeraanbieder rekent een nachttoeslag van €25 tussen 00:00 en 05:00 (betaling ter plaatse of op het moment van de reservering).

Terugreis
Bel op de terugreis onmiddellijk na de landing de parkaanbieder. Zodra u uw bagage heeft ontvangen, neemt u een tweede keer contact op met Easy Park HZ. Op deze manier wordt uw auto direct naar boven gereden zodra u de luchthaven van Frankfurt heeft verlaten. Geheel zonder stress en wachttijd.

Houdt u er rekening mee dat deze luchthaven in een milieuzone ligt en dat een milieupasje verplicht is.

Easy Park HZ in Frankfurt verwaltet über 100 Parkplätze und bietet Ihnen einen zuverlässigen Valet-Service. De parking is zeven dagen op zeven, 24 uur op 24 voor u geopend en wordt voortdurend door camera's bewaakt. Zodat u zorgeloos van uw vakantie kunt genieten.

Let op bij de parkeerplaats: de maximale inrijhoogte is 2,10 m. De aanbieder van de parkeerplaats rekent een nachttoeslag van €25 tussen 00:00 en 05:00 (betaling ter plaatse of bij de reservering).

De parkeeraanbieder biedt u een oplaadpunt voor elektrische auto's voor 10 euro. Bovendien heeft Easy Park HZ een schadeverzekering voor uw voertuig. Maak je nergens zorgen over. De provider zal u helpen uw bagage in te laden. U kunt bij deze aanbieder uw auto laten wassen (zowel binnen- als buitenwas).

Lees meer
Beoordelingen en recensies
Anonym
8
Geparkeerd van 09-07-2025 tot 23-07-2025

Sehr freundliches, kundenorientiertes Auftret

...Lees meer
Valet binnen
24 juli 2025
Erik Rasner
10
Geparkeerd van 06-07-2025 tot 20-07-2025

Die Abwicklung war absolut problemlos. Das Au

...Lees meer
Valet binnen
21 juli 2025
Volker Rudert
10
Geparkeerd van 02-07-2025 tot 16-07-2025

alles bestens

Valet binnen
21 juli 2025