Holiday Inn Brussels Airport (fixed shuttle timetable)

Shuttle parkeren


Beschikbaarheid
Parkeervoorzieningen
Belangrijke informatie
Bij aankomst kunt u gebruik maken van de hotelfaciliteiten (bar, restaurant, toiletten, etc…) en kunt u op uw taxi wachten in onze hotellobby. Er zijn 4 oplaadpunten voor elektrische auto's. Als u van deze service gebruik wilt maken, kunt u rechtstreeks contact opnemen met het hotel. Het telefoonnummer van het hotel wordt u toegestuurd in de bevestigingsmail.
Het hotel heeft specifieke plaatsen voor mensen met een handicap. Parkeerplaatsen voor gehandicapten kunnen niet apart geboekt worden.
Om naar Brussels Airport te gaan, kunt u gebruikmaken van de pendeldienst van het hotel. - Deze is 7 dagen per week operationeel en rijdt op vaste tijden tussen 04.05 en 09.45 uur en tussen 17.20 en 23.00 uur. - Precieze dienstregelingen kun je raadplegen op de website van het hotel of via de volgende link: https://www.holidayinnbrusselsairport.com/wp-content/uploads/2025/02/shuttle-airport-.pdf Het staat je vrij om op eigen kosten een taxi te nemen als de dienstregeling niet past bij je vluchtplannen. De kosten bedragen ongeveer €20,00 van het hotel naar het vliegveld en €30,00 van het vliegveld naar het hotel. Hier vindt u een taxibedrijf dat samenwerkt met het hotel en dat u vooraf of bij het reserveren van uw taxi kunt contacteren: Taxi-Walter Telefoon: +32 (0)2 720 10 00 www. taxizaventem.be. U kunt uw auto parkeren in PARKING B op minder dan 5 minuten van de luchthaven en uw sleutels bewaren. PARKING B bevindt zich direct aan uw rechterhand bij aankomst op het terrein, PARKING A, tegenover de receptie van het hotel, is strikt gereserveerd voor hotelgasten. De parkeerplaats is 24 uur per dag toegankelijk.
Beoordelingen en recensies
Leider hab ich den Shuttle verpasst und musste dann 45Min warten…darauf hatte ich nicht geachtet beim Buchen!!! Service sollte öfter fahren…und auch nur einen Parklplatz…so dauerte die Fahrt dann auch noch 30 Min zurück! Hin waren es ca. 10 Min!!!
Aankomst en parkeren is allemaal prima, maar de informatie dat de shuttle tussen 9:45 en 17;00 mag wat mij betreft duidelijker. Tenzij niemand dit herkent, dan moet ik gewoon beter lezen :-) (als we geen vertraging hadden gehad, was er niks aan de hand geweest...)
Jammer dat er maar beperkt uren zijn om de shuttle naar de luchthaven te hebben. Was dus geen succes voor ons helaas.
Problème sur les horaires de la navette. Pour ne pas l'avoir vu que les horaires sont limités, c'est regrettable qu'il n'y est pas de navette toute la journée. Aussi je m'attendais à une navette de type "Van" et c'est un bus qui était là. C'est parfait, mais afin d'éviter de devoir chercher il faudrait le préciser.
Allemaal erg slecht geregeld, shuttlebus rijdt op aparte tijden en dit is allemaal niet duidelijk aangegeven bij het reserveren. Het was erg verwarrend. De mensen bij het hotel wisten ook vrij weinig. Niet aan te raden!
Inrijden gaf al een probleem. Vertrek tijdens weekdag naar luchthaven was top (weinig wachttijd). Bij terugkeer (op zondag) was er geen ophaling. Zeer teleurstellend. Twee maal een busticket moeten aankopen op MIVB en De Lijn om terug bij de auto te komen. De receptioniste was wel vriendelijk maar heeft eigenlijk niks kunnen helpen. Ik zou niet snel meer opteren voor Holiday Inn.











