Aéropark 1000
Aéropark 1000 heeft een klein parkeerterrein nabij Brussel Zaventem. Het personeel is ervaren en klanttevredenheid is erg belangrijk. Het terrein van Aéropark 1000 is dag en nacht geopend en er is altijd personeel aanwezig. De shuttlebus brengt u in zeven minuten van het parkeerterrein naar het vliegveld Brussel Zaventem.
Meer informatieAdres
Rue de Verdun 679, 1130, Haren
Parkeren Zaventem
Geef uw reisgegevens op







Beschikbaarheid Aéropark 1000
Periode van 8 dagen van 2 februari 2021 tot en met 9 februari 2021 (Wijzig data):
Parkeer type | Locatie | Prijs 8 dagen |
---|---|---|
Shuttle parkerenInclusief gratis transfer naar Zaventem (Brussel Airport) (7 min) |
Buiten |
€ 50,00
|
Beoordelingen Aéropark 1000
Alleen klanten die een reservering hebben gemaakt via Parkos en daadwerkelijk bij de parkeeraanbieder
hebben geparkeerd, mogen een beoordeling achterlaten. Dit betekent dat onze beoordelingen van echte klanten
zijn zoals u.
Bij parkeeraanbieders die meer dan 60 beoordelingen hebben, worden beoordelingen die ouder zijn dan 1
jaar verwijderd. Zo bent u gegarandeerd van alleen relevante informatie voor uw aankomende reis.
Marleen van Hoek
2 personen
Nederlands
Heeft geparkeerd in oktober 2020. Beoordeling geschreven op 28 oktober 2020.
Superfijn! Makkelijk te boeken, snelle service, en weer netjes terug. Goed personeel, erg klantvriendelijk.
Ester van Lierop
2 personen
Nederlands
Heeft geparkeerd in oktober 2020. Beoordeling geschreven op 13 oktober 2020.
Super geregeld allemaal. Bijna niet hoeven wachten. Top! Zou hier de volgende keer weer gebruik van maken.
Anton
1 persoon
Nederlands
Heeft geparkeerd in september 2020. Beoordeling geschreven op 04 oktober 2020.
Bij aankonst ontvangst met kop koffie. Uitstekende service en dichtbij luchthaven.
Afgesloten terrein met camera en hondenbewaking.
Bij terugkomst stond auto gereed.
Zal zeker opnieuw reserveren.
Bewegwijzering kan beter!
Daoudi
2 personen
Nederlands
Heeft geparkeerd in augustus 2020. Beoordeling geschreven op 18 augustus 2020.
Had ik maar eerder ervaring met deze top bedrijf! Meestal zijn ze ook al volgeboekt. Uit alle andere malafide parkeer bedrijven uit Brussel vind ik dit wel de fijnste, was eerst wel spannend omdat je sleutel moet achter laten. Zowel ophalen en brengen hoefte niet niet te wachten bij het ophalen stond meneer zelfs te wachten op mij. Mijn vlucht was 2x niet door gegaan daar hadden ze begrip voor en moest geen belachelijk bedrag bij te betalen. Merci en dankjewel! Tot einde van de maand!
Johannes schutjens
2 personen
Nederlands
Heeft geparkeerd in augustus 2020. Beoordeling geschreven op 11 augustus 2020.
Alles prima man was snachts niet zo vriendelijk , maar zakelijk helemaal goed
Over Aéropark 1000
Bij Aéropark 1000 parkeert u uw auto op een omheind en verhard buitenterrein. Bij aankomst parkeren de ervaren medewerkers uw auto op het terrein. Er is geen maximale doorrijhoogte.
Shuttle parkerenAls u kiest voor shuttle parkeren rijdt u op de dag van vertrek naar het terrein van Aéropark 1000 toe. Ongeveer een half uur voordat u arriveert belt u het parkeerterrein op zodat zij weten dat u onderweg bent. Vanaf het parkeerterrein brengt de shuttlebus u in ongeveer zeven minuten naar het vliegveld toe. Bij terugkomst op het vliegveld neemt u contact op met het parkeerterrein, zij zorgen dat de shuttlebus voor u klaar staat.
Het omheinde terrein van Aéropark 1000 is dag en nacht voorzien van camera beveiliging. Daarnaast is er altijd personeel aanwezig op het terrein, naast personeel is waakhond Roy ook aanwezig om uw auto te bewaken. U bent er van verzekerd dat er tijdens uw afwezigheid geen onbevoegden bij uw auto in de buurt komen.
Op de dag van aankomst aankomst kunt u zich melden in de wachtruimte bij de ingang van het parkeerterrein van Aéropark 1000. Hier kunt u de reserveringsbevestiging nalopen en wachten op de shuttlebus. De wachtruimte beschikt daarnaast over een koffie en thee automaat, een toilet en een televisie. Aéropark 1000 biedt de mogelijkheid om het interieur en exterieur van uw auto te wassen, deze service kunt u bijboeken op het reserveringsformulier. De medewerkers van de parking parkeren uw auto bij aankomst. Als u minder mobiel bent kunt u bij de ingang van het parkeerterrein uitstappen. Mocht u gebruik willen maken van extra begeleiding tijdens het parkeren dan kunt u dit aangeven op het reserveringsformulier. De medewerkers van de parking helpen u graag bij aankomst en als u terugkomt op het vliegveld.
Aankomst
Op de dag van vertrek rijdt u naar het parkeerterrein van Aéropark 1000 toe. Op de dag van aankomst aankomst kunt u zich melden in de wachtruimte bij de ingang van het parkeerterrein van Aéropark 1000. Gezamenlijk met een medewerker van Aéropark 1000 controleert u uw reserveringsbevestiging en aansluitend parkeert een medewerker uw auto op het parkeerterrein. Vervolgens brengt de shuttlebus u in zeven minuten naar het vliegveld.
Terugkomst
Zodra u geland bent neemt u contact op met de parking. De shuttle zal voor u klaar staan op de afgesproken plaats. U wordt door de shuttlebus terug naar het parkeerterrein gebracht en u kunt vervolgens uw reis naar huis voortzetten.
Adres
Rue de Verdun 679, 1130, Haren