Slim Parking Beek

9,9
281 beoordelingen
Slim Parking Beek Logo
Parkeervoorzieningen
allTimeOpen
24/7 geopend
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
pavedSurface
Verharde ondergrond
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Slim Parking Beek

Slim Parking Beek heeft een parkeerterrein waar je met alle soorten en maten voertuigen terecht kunt tijdens je reis. Het parkeerterrein is volledig verhard en omheind en biedt plaats aan 25 voertuigen. Je hoeft niet met je bagage te lopen, aangezien de shuttle voor je klaarstaat op het terrein en je direct naar het vliegveld brengt.

GROEPSINFORMATIE VOOR RESERVERINGEN MET 3 OF MEER PERSONEN:

Vanwege logistieke maatregelen vervoeren wij alleen de chauffeur en eventueel een 2e passagier van en naar de luchthaven.

Daarom vragen wij u vriendelijk om alle andere passagiers en bagage eerst af te zetten op de Kiss & Ride parking bij het vliegveld (A2/afslag 50, 2 minuten rijden). U kunt hier 10 minuten gratis parkeren. Vervolgens komt U vanaf de Kiss & Ride rechtsaf rijdend naar onze parkeerplaats (5 minuten rijden). Wij brengen jullie dan weer terug naar de luchthaven.

Bij terugkomst


nemen we ook alleen de chauffeur en eventueel een 2e passagier mee terug naar de parking. Daarna kunnen jullie de overige passagiers en bagage met de eigen auto ophalen bij het vliegveld. Het is dan slechts 2 minuten rijden tot de opritten van de snelweg A2.
Heeft u jonge kinderen of zijn er andere omstandigheden, neem dan gerust contact met ons op om eventueel andere afspraken te maken.
Wij rekenen op uw medewerking.

Op zoek naar een goedkope en betrouwbare parkeerplek bij Maastricht Aachen Airport? Dat kan bij Slim Parking Beek. Verplichte sleutelafgifte in verband met brandgevaar en kleinschaligheid. De parking ligt op slechts 5 minuten rijden van het vliegveld.

Het parkeerterrein is volledig verhard, voorzien van een wachtruimte met daarbij de nodige facilitaire voorzieningen.

Er zijn geen speciale parkeerplekken voor invaliden beschikbaar, maar er wordt wel goed rekening mee gehouden door Slim Parking Beek.

Lees meer
Beoordelingen en recensies
Anonym
10
Geparkeerd van 30-06-2025 tot 04-07-2025

kleiner Parkplatz mit sehr nettem Ehepaar als

...Lees meer
Shuttle buiten
11 juli 2025
Wilhelm Oepen
10
Geparkeerd van 30-06-2025 tot 04-07-2025

Sehr netter Empfang. Pünktlich bei der Abholu

...Lees meer
Shuttle buiten
6 juli 2025
Edwin Menge
10
Geparkeerd van 20-06-2025 tot 27-06-2025

Hele aardige mensen, kleinschalig, dicht bij

...Lees meer
Shuttle buiten
28 juni 2025

Parkeeraanbieders bij Maastricht-Airport