Park & Fly Düsseldorf

Düsseldorf Airport
full star
9,4 861 beoordelingen

Park & Fly Düsseldorf spant zich altijd in om het parkeren zo makkelijk mogelijk te maken. Het ervaren parkeerbedrijf zorgt ervoor dat u veilig en voordelig kunt parkeren op 2 minuten van de luchthaven. Met hun shuttle- en valetdienst kunt u zowel buiten als overdekt parkeren.

Lees minder
  • Algemene informatie

    chevron

    Park & Fly Düsseldorf bestaat al meer dan 10 jaar. Zij beschikken over verschillende parkeerterreinen, zowel binnen als buiten, met ruimte voor meer dan 500 auto’s. Personenauto’s van alle afmetingen kunnen geparkeerd worden. U kunt dag en nacht parkeren.

    Shuttle parkeren
    Bij deze optie wordt u in 2 minuten met een shuttlebus naar het vliegveld gereden. Het personeel parkeert de auto voor u en helpt u graag om de koffers in de shuttlebus te laden. De shuttlebus brengt u na uw terugvlucht weer naar het parkeerterrein.

    Valet parkeren
    Wanneer u kiest voor valet parkeren, rijdt u met uw auto naar het vliegveld. Hier wordt u opgewacht door een medewerker van Park & Fly. Deze parkeert uw auto voor u na een gezamenlijke inspectie. U kunt zelf ondertussen de luchthaven binnenlopen. Wanneer u terugkomt van uw reis, brengt een medewerker de auto weer naar het vliegveld.

  • veiligheid

    chevron

    De parkeerterreinen van Park & Fly Düsseldorf worden goed bewaakt. Het buitenterrein is omheind en heeft slagbomen en videobewaking. Ook de parkeergarages worden door videocamera’s bewaakt. Uw autosleutels worden bewaard in een kluis.

    Voor en na de parkeerduur wordt uw auto geïnspecteerd op schade en mankementen aan de buitenkant. Er worden foto’s gemaakt en de kilometerstand wordt opgeschreven. De medewerkers zijn verzekerd volgens de algemene voorwaarden van Park & Fly.

  • faciliteiten

    chevron

    Park & Fly Düsseldorf beschikt over een carwash en de buitenterreinen zijn verhard. Op de hoofdlocatie zijn toiletten aanwezig en kunt u zo nodig binnen wachten. U kunt gratis kinderzitjes aanvragen voor de reis met de shuttlebus.

  • bereikbaarheid

    chevron

    Shuttle parkeren

    Aankomst
    U rijdt naar de hoofdlocatie op Parsevalstraße 21 in Düsseldorf. Vanaf de A52 en A44 is het ongeveer 3 minuten rijden en dan bent u bij het parkeerterrein. Voor meer informatie over de route kunt u terecht op onze routeplanner. Het vliegveld van Düsseldorf zit dicht in de buurt.

    10 minuten voor aankomst op de hoofdlocatie belt u even naar Park & Fly. U rijdt het terrein op en aan de rechterhand zit een wit gebouw. Hier kunt u zich melden, waarna u samen met een medewerker uw auto inspecteert. Een medewerker parkeert uw auto op het gewenste parkeerterrein. Er wordt maximaal 14 km in uw auto gereden.

    Een shuttlebus staat hierna voor u klaar om u naar het vliegveld te brengen. De witte shuttlebussen zijn makkelijk te herkennen aan het logo van Park & Fly. De shuttlebus brengt u naar de vertrekhal Terminal A. De shuttlebus rijdt voor elke klant apart, de rit duurt niet langer dan 2 minuten. Park & Fly heeft twee shuttlebussen, dus grotere groepen hoeven niet lang wachten.

    Vertrek
    Terug van uw vliegreis belt u Park & Fly wanneer u uw koffers weer heeft. De witte shuttlebus zal dan weer voor u klaar staan bij Terminal A. U wordt weer naar de hoofdlocatie gebracht waar uw auto op u staat te wachten. Na een korte controle van uw auto kunt u naar huis rijden.

    Mocht u een of meerdere dagen eerder of later komen dan gepland, dan kunt u dit doorgeven aan Park & Fly. Mogelijk zult u extra dagen bij moeten betalen, dit kunt u ter plekke in contanten doen. Als uw vlucht enkele uren vertraging oploopt, dan maakt dit meestal niet uit.

    Valet parkeren

    Aankomst
    Indien u gekozen heeft voor valet parkeren, rijdt u naar het vliegveld van Düsseldorf. U belt 10 minuten voordat u aankomt met Park & Fly. Een chauffeur staat dan op u te wachten bij Terminal A.

    De medewerker zal uw auto herkennen aan uw kenteken en het model auto. Deze gegevens geeft u door wanneer u uw reservering maakt. Uw auto wordt vervolgens door u en de chauffeur gecontroleerd. Hierna parkeert de chauffeur uw auto binnen of buiten zoals gewenst. Er wordt maximaal 9 kilometer met uw auto gereden.

    Vertrek
    Nadat u weer geland bent op Düsseldorf Airport haalt u eerst uw bagage op. Daarna belt u met het nummer van de parkeeraanbieder. Een medewerker rijdt uw auto dan weer naar Terminal A. Voordat u naar huis rijdt, kijkt u nog even uw auto na met de chauffeur.

    Het kan zijn dat u om een of andere reden een dag of meer later terug vliegt dan gepland. U kunt dit tijdens de reis nog doorgeven aan de parkeeraanbieder. Wanneer hierdoor extra kosten ontstaan, kunt u deze ter plekke contant afrekenen met de chauffeur.

  • Locatie

    chevron

Over Park & Fly Düsseldorf

  • Overdekt parkeren
  • Dichtbij Düsseldorf
  • 24 uur per dag geopend
  • Shuttle en valet parkeren
Beoordelingen en recensies
Anonym
full star
10
Geparkeerd van 14-09-2023 tot 30-09-2023
Alles bestens, unkompliziert, zügige Abwicklu ...Lees meer
Shuttle buiten
1 oktober 2023
Martina Klepping-Cordeiro
full star
10
Geparkeerd van 02-09-2023 tot 28-09-2023
Sehr freundliche, hilfsbereite und zuverlässi ...Lees meer
Shuttle buiten
29 september 2023
Bernd Trommelschläger
full star
10
Geparkeerd van 12-09-2023 tot 26-09-2023
Mussten bei der Anreise etwas auf den Mitarbe ...Lees meer
Valet buiten
27 september 2023
Beschikbaarheid Park & Fly Düsseldorf
8 oktober 2023 naar 15 oktober 2023 Wijzig data

Park & Fly Düsseldorf beoordeling

Alle parkeeraanbieders op Parkos zijn persoonlijk bezocht en beoordeeld door een van onze medewerkers.

De Parkos score geeft u een goed beeld van wat u van de parkeeraanbieder mag verwachten.

  • Veiligheid

    • 24u p/d aanwezigheid
    • Cameras
    • Omheining
    • Verzekerde parkeerplaats
    • Voertuig inspectie
  • Faciliteiten

    • Auto schoonmaak
    • Elektrisch oplaadpunt
    • Toiletten
    • Wachtruimte
    • Hulp met koffers
  • Locatie

    • Binnen parkeren
    • Parkeergarage
    • Verhard
  • Bereikbaarheid

    • 5m tot de terminal
    • 24/7 transfer
    • <5min gelegen vanaf snelweg
    • locatie aangegeven
    • Valet service